Didi Copy Dijital Baskı Merkezi

Kişisel ve Kurumsal Baskı Çözümleri

Profesyonel ekibi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile alanında örnek gösterilen, referans teşkil edilen bir şirket olma amacı ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Hedef kitlesi başta profesyonel reklam şirketleri ve kişisel hediyelik ürünler ile son teknolojiye sahip baskı makineleri, daima gelişime açık kendisini her geçen gün yenileyen bünyesine kattığı şirketler ile referans ağını genişleten rakipsiz firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İşimiz ile ilgili her konuda yeni teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak verimliliğimizi; kişisel ve mesleki eğitimi bir süreklilik olarak değerlendirerek bilgi birikimi ve deneyimimizi arttırmaktayız.

DidiCopy markası ve logosu, Mogi Kağıt ve Matbaa Malzemeleri’nin tescilli markasıdır.

Türkiye Geneli 100'lerce Memnun Müşteri

Yeni nesil online baskı hizmeti veren DidiCopy, referanslarının arasına sizi de görmekten büyük mutluluk duyacağız.
Bizi Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine teslimat yapan Didicopy.com'da sipariş güvencesi nasıl sağlanır?

Siparişinizi Oluşturun

Ürünleri sepete ekleyin, tasarımlarınızı hemen ya da sipariş sonrasında yükleyin, ödemenizi yaparak siparişi tamamlayın.

Tasarımın Kontrolünü Yapalım

Yüklemiş olduğunuz tasarımların baskıya uygunluğu ilgili ekipler tarafından ücretsiz kontrol edilir ve baskıya hazırlanır.

Baskı Dosyanızı Onaylayın

Baskıya hazır tasarımlar direkt olarak üretime gönderilir. Özel tasarımların baskıya hazır hali WhatsApp veya e-posta adresinize gün çerisinde gönderilir ve üretilmesi için onay beklenir.

Ürünleriniz Üretilsin &
Adresinize Gönderilsin

Baskı onayını verdikten sonra ürünleriniz 2-4 iş günü içerisinde üretilir. Üretim sonrası ürünleriniz özenle kutulanarak adresinize kargolanır.